Trwa ładowanie...
14-09-2014 20:03

Z "Gotowych na wszystko" na oddział onkologiczny

Z "Gotowych na wszystko" na oddział onkologiczny
d29xggn

Andrea Parker dołączyła do obsady serialu "Red Band Society".

Produkcja jest adaptacją hiszpańskiego cyklu "Polseres Vermelles", przedstawiającego losy grupy nastolatków przebywających w szpitalu, których ciężki stan zdrowia wiąże do końca życia.

Octavia Spencer wcieli się w pielęgniarkę zajmującą się dzieciakami. Charlie Rowe i Zoe Levin zagrają jej podopiecznych, a Rebecca Rittenhouse - koleżankę po fachu. W obsadzie jest też Dave Annable, który wcieli się w doktora Williama McAndrewa, onkologa-pediatrę i chirurga.

Teraz do obsady dołączyła Andrea Parker, która wcieli się w Sarah, matkę Kary Sounders (Levin). Sarah jest bogatą, modną i energiczną kobietą, która wykorzystując koneksje zazwyczaj dostaje to, czego chce. Jest również dominującą połówką w swoim lesbijskim związku. Teraz walczy z całych sił, aby jej córka jak najszybciej znalazła się na szczycie listy dzieci oczekujących na przeszczep serca.

Autorką scenariusza jest Margaret Nagle ("Zakazane imperium"). Projekt realizowany jest przez Amblin Television, a producentem wykonawczym został m.in. Steven Spielberg. "Red Band Society" zadebiutuje na antenie stacji Fox jesienią.

Parker znana jest m.in. z roli w serialu "Gotowe na wszystko".

d29xggn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29xggn