Trwa ładowanie...

Zacisze Gwiazd w gościnnym domu Piotra Skargi

Share
Zacisze Gwiazd w gościnnym domu Piotra Skargi
d468von

W najbliższym programie z cyklu Zacisze Gwiazd telewidzowie będą goszczeni w domu Piotra Skargi, aktora znanego chociażby z pierwszego polskiego serialu „W labiryncie”.

Piotr Skarga mieszka w małym, dwupokojowym mieszkanku w bloku na jednym z warszawskich osiedli. Od 17 lat dzieli życie z Beatą, absolwentką szkoły muzycznej. Piotr grał w pierwszym polskim serialu pt.: "W labiryncie", który oglądało blisko 60% Polaków. Był wtedy ogromnie popularny, potem przez 12 lat nie dostawał filmowych propozycji.

d468von

Teraz znów gra w " Bulionerach" i "Pensjonacie pod różą". W czasie posuchy Piotr imał się najróżniejszych zajęć: pracował w pizzerii, był agentem ubezpieczeniowym, ale najbardziej podobało mu się domowe sprzedawanie odkurzaczy. Trzeba było wtedy przed klientem odegrać prawdziwy aktorski dwugodzinny show!

Piotr i Beata mają też na warszawskim bazarze sklepik z artykułami papierniczymi i zabawkami. Kiedy Piotr staje za ladą, utarg jest większy, bo klienci przychodzą po autografy!

Piotr jest zapalonym tenisistą, w programie zobaczymy jego tenisowe trofea. Tą pasją zaraził Beatę, razem też jeżdżą na nartach.

Zobaczymy też kącik żeglarski Piotra z mapami i dzwonem pokładowym. Kącik ten Skargowie urządzili sobie w loggii. Loggia to ich "wielki świat". Tu odpoczywają, tu piją przedobiedniego drinka.

d468von

Piotr pochodzi ze słynnej, historycznej rodziny księdza Piotra Skargi! Ma w rodzinie wielu aktorów. Ukochaną ciocią Piotra była Hanna Skarżanka.

Tylko z "Zacisza Gwiazd" dowiemy się, co tak naprawdę sprawiło, że Piotr nie dostawał poważnych filmowych propozycji przez wiele lat. Tę zagadkę znał profesor Aleksander Bardini. Piotr posłuchał pewnej jego ważnej rady po kilkunastu latach od śmierci znanego nauczyciela pokoleń aktorów. I dopiero wtedy jego kariera zawodowa rozwinęła się w pełni.

Emisja programu w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o godz. 8:20 w TVP2. Zapraszamy serdecznie.

Więcej informacji o programie znajdziesz na jego oficjalnej stronie.

d468von

Podziel się opinią

Share
d468von
d468von