Trwa ładowanie...
ycipk-3arljj
ycipk-3arljj

Zakochana bez pamięci - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Zakochana bez pamięci” (fr. La vie d'une autre) to francusko-belgijsko-luksemburski komediodramat z 2012 roku w reżyserii Sylvie Testud, która wraz z Claire Lemaréchal napisała scenariusz. Historia została oparta na powieści Frederique Deghelt. Muzykę skomponował André Dziezuk, zaś za produkcję odpowiadają Laurent Pétin, Hubert Toint oraz Michèle Pétin.

W krótkim czasie w życiu Marie zachodzą ważne zmiany: dostaje nową pracę i wpada w oko Paulowi, przystojnemu synowi szefa. Jej dwudzieste dziewiąte urodziny kończą się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła: płomienną nocą w jego ramionach.

Kiedy budzi się następnego ranka, nie rozpoznaje niczego. W sklepach płaci się Euro, w garażu parkuje ekskluzywne BMW, a w kuchni siedzi miały chłopiec wołający mamę. Na dodatek Marie odkrywa, że ma tylko cztery dni, aby mężczyzna jej marzeń jeszcze raz się w niej zakochał, a życie powróciło na właściwe tory.

W tej pełnej zaskakującego humoru ciepłej komedii zagrały największe gwiazdy francuskiego kina: Juliette Binoche jako Marie Speranski, Mathieu Kassovitz - Paul Speranski, Aure Atika – Jeanne, Danièle Lebrun - Denise Bontant, Vernon Dobtcheff - Dimitri Speranski, Yvi Dachary-Le Béon - Adam Speranski, François Berléand - Maître Volin, Marie-Christine Adam - Babcia Speranski.

Tytuł oryginalny

Vie d'une autre, La

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

21.09.2012

Czas trwania

96 min.

Obsada
ycipk-3arljj

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3arljj
ycipk-3arljj