Trwa ładowanie...
d2ir31r

Zakochana bez pamięci

Najnowsze informacje
2.8
(16 głosów)
Oceń:
d2ir31r

„Zakochana bez pamięci” (fr. La vie d'une autre) to francusko-belgijsko-luksemburski komediodramat z 2012 roku w reżyserii Sylvie Testud, która wraz z Claire Lemaréchal napisała scenariusz. Historia została oparta na powieści Frederique Deghelt. Muzykę skomponował André Dziezuk, zaś za produkcję odpowiadają Laurent Pétin, Hubert Toint oraz Michèle Pétin.

W krótkim czasie w życiu Marie zachodzą ważne zmiany: dostaje nową pracę i wpada w oko Paulowi, przystojnemu synowi szefa. Jej dwudzieste dziewiąte urodziny kończą się dokładnie tak, jak sobie wymarzyła: płomienną nocą w jego ramionach.

Kiedy budzi się następnego ranka, nie rozpoznaje niczego. W sklepach płaci się Euro, w garażu parkuje ekskluzywne BMW, a w kuchni siedzi miały chłopiec wołający mamę. Na dodatek Marie odkrywa, że ma tylko cztery dni, aby mężczyzna jej marzeń jeszcze raz się w niej zakochał, a życie powróciło na właściwe tory.

W tej pełnej zaskakującego humoru ciepłej komedii zagrały największe gwiazdy francuskiego kina: Juliette Binoche jako Marie Speranski, Mathieu Kassovitz - Paul Speranski, Aure Atika – Jeanne, Danièle Lebrun - Denise Bontant, Vernon Dobtcheff - Dimitri Speranski, Yvi Dachary-Le Béon - Adam Speranski, François Berléand - Maître Volin, Marie-Christine Adam - Babcia Speranski.

Zakochana bez pamięci
Tytuł oryginalny

Vie d'une autre, La

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

21.09.2012

Czas trwania

96 min.

Obsada
d2ir31r

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ir31r
d2ir31r
d2ir31r