Trwa ładowanie...
dfls9pb
Aktualności

"Zamęt" na antenie Cinemax

Share
"Zamęt" na antenie Cinemax
dfls9pb

Od 10 września na antenie Cinemax oraz w serwisie HBO GO będzie można oglądać serial "Zamęt" ("Quarry").

Akcja wyprodukowanego przez Cinemax serialu toczy się w Stanach Zjednoczonych w 1972 roku. Mac "Quarry" Conway (w tej roli Logan Marshall-Green) wraca z Wietnamu do rodzinnego Memphis. Mężczyzna jest wykończony psychicznie i fizycznie przez wojnę. Nie może do końca odnaleźć się w rzeczywistości i pogrąża się w autodestrukcji. Nie stroni od używek. Nie do końca tego chcąc, zostaje wciągnięty we współpracę z gangsterami działającymi nad rzeką Missisipi.

Scenariusz liczącego osiem odcinków serialu powstał na podstawie bestsellerowej książki Maxa Allana Collinsa ("The Road to Perdition").

dfls9pb

Poza Loganem Marshall-Greenem ("Snowden", "Prometeusz") w produkcji grają Jodi Balfour i Peter Mullan.

Twórcami "Zamętu" są Michael D. Fuller ("Pamiętnik", serial "Rectify") i Graham Gordy ("Guru miłości", "Rectify"). Za produkcję i reżyserię odpowiada laureat Emmy Greg Yaitanes (seriale "Doktor House", "Banshee").

Polska premiera "Zamętu" zaplanowana została na 10 września (godz. 20:00) w Cinemax. Od tego samego dnia serial będzie można oglądać w HBO GO. Dodatkowo, premierowy odcinek zostanie udostępniony widzom bez abonamentu w ramach odkodowanego weekendu Cinemax i Cinemax2, który będzie trwać od 10 do 11 września.

Na YouTube można obejrzeć zwiastun produkcji.

dfls9pb

Podziel się opinią

Share
dfls9pb
dfls9pb