Trwa ładowanie...
d6ys67c
Aktualności

Zbuntowana młodzież pod opieką Joe Lando tylko na CBS Drama

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbuntowana młodzież pod opieką Joe Lando tylko na CBS Drama
(Studio Munka-SFP)
d6ys67c

"Szkoła przetrwania" jest opowieścią o wyzwaniach stojących przed nastolatkami w szkole Mt. Horizon. To miejsce przeznaczone dla trudnej młodzieży, mające pomóc uczniom w radzeniu sobie z przeciwnościami losu, rozchwianymi emocjami i w poukładaniu życia na nowo.

Bohaterami serialu są także członkowie kadry, których zadaniem jest wspieranie młodych ludzi i uczenie ich samodzielności. Na „Szkołę przetrwania” CBS Drama zaprasza od 30 czerwca w dni powszednie o godzinie 21:00.

Scott Baringer (w tej roli Hayden Christensen) przybywa do szkoły dla trudnej młodzieży eskortowany przez ojca i macochę. Scott próbuje uciec, na jego poszukiwania wyrusza dyrektor szkoły, Peter Scarbrow (Joe Lando). Jedna z uczennic, Ezra Friedkin, próbuje przejść przez niebezpiecznie wyglądający mostek. Wpada do wody, ale na szczęście zostaje uratowana przez dwójkę niezbyt lubianych mieszkańców szkoły Mount Horizo, Katherine i Augusta. Za swoją niesubordynację Scott i Ezra zostaną ukarani. Kolejna bohaterka, Shelby (A.J. Cook), robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę Scotta. W końcu uda jej się zbliżyć do chłopaka, którym jest tak bardzo zauroczona. Wraz ze Scottem chce nawet wystawić w szkole „Romea i Julię”! Młodzi gniewni uczą się także pracy zespołowej, między innymi w trakcie przygotowań do zawodów sportowych.

d6ys67c

Serial to nie tylko problemy uczniów. To także kłopoty nauczycieli i samej szkoły, która staje na krawędzi bankructwa. Peter robi wszystko, by bank nie zajął posiadłości. Jedna z nauczycielek, Hannah, musi zmierzyć się z poważnym problemem osobistym, a dokładnie z rozwodem. Ponadto, w jednym z kolejnych odcinków serialu będzie ona wstrząśnięta śmiercią nowego ucznia. To całkowicie zachwieje jej pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Przytłoczony obowiązkami Peter będzie borykać się z problemem, który powinien raczej dotyczyć jego uczniów i którego nikt by się po nim nie spodziewał – sięgnie on po narkotyki i będzie walczył z koszmarami przeszłości. Jeszcze bardziej załamie się po śmierci ojca… Pomocną dłoń wyciągnie do niego była uczennica szkoły, Alex.

W serialu występują m.in.: Joe Lando (Doktor Quinn), Hayden Christensen (Star Wars: Część II – Zemsta Sithów) oraz A.J. Cook (Oszukać przeznaczenie 2).

Na serial „Szkoła przetrwania” kanał CBS Drama zaprasza od 30 czerwca w dni powszednie o godzinie 21:00 i 00:00. Powtórka następnego dnia o godz. 14:00.

d6ys67c

Podziel się opinią

Share
d6ys67c
d6ys67c