Trwa ładowanie...

Żebrowski i Liszowska w pikantnym "Fredrze"

Share
Żebrowski i Liszowska w pikantnym "Fredrze"
Źródło: (fot. Teatr Komedia)
d3r91fu

Już 3 marca w warszawskim Teatrze Komedia będzie można obejrzeć premierowe przedstawienie "Fredro dla Dorosłych Mężów i Żon" z udziałem Joanny Liszowskiej, Michała Żebrowskiego i Jolanty Fraszyńskiej.

Przedstawienie według "Męża i żony" Aleksandra Fredry wyreżyserował Eugeniusz Korin. W głównych rolach wystąpią Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Wojciech Mecwaldowski i Michał Żebrowski.

"Fredro" to przewrotna i pełna pikanterii komedia o życiu miłosnym współczesnych Polaków. Jak się okazuje, w świecie laptopów, komórek i cywilizacyjnych napięć obserwacje komediowego geniusza brzmią tak samo przenikliwie i aktualnie.

d3r91fu

Sztuka jest opowiadaną z dużą ironią historią o niekończących się wojnach, które prowadzą ze sobą w imię miłości Kobiety z Wenus i Mężczyźni z Marsa.

Wraz z bohaterami spektaklu – zdradzającymi i zdradzanymi mężami, żonami i ich kochankami – nasi widzowie będą próbowali odpowiedzieć na bardzo podchwytliwe pytanie: "Czy miłość i małżeństwo mogą iść w parze?". Scenografię przygotował Paweł Dobrzycki, kostiumy - Agnieszka Maciejak.

d3r91fu

Podziel się opinią

Share
d3r91fu
d3r91fu