Trwa ładowanie...
dzocozv
Aktualności

"Zły Mikołaj 2": Christina Hendricks - niegrzeczna dziewczynka

Jest niesamowicie piękna, wyrafinowana i czarująca, a jednocześnie w jej oczach tli się figlarna iskierka – tak producenci wyobrazili sobie Diane, kobietę która skutecznie rozproszy uwagę Willie’go Soke’a (Billy Bob Thornton). W tej roli idealnie odnalazła się Christina Hendricks. „Zły Mikołaj 2” w tym tygodniu w kinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zły Mikołaj 2": Christina Hendricks - niegrzeczna dziewczynka
(Materiały prasowe)
dzocozv

Diane dorastała w zamożnym domu, skończyła jeden z prestiżowych uniwersytetów, znalazła miłość swojego życia. Zaangażowała się w filantropię, jest związana z fundacją Giving City, gdzie pomaga bezdomnym dzieciom. Jest dobrym człowiekiem, ale bardzo tłumi swoje uczucia. Dopiero Willie pomaga jej je wydobyć.

„Diane postanawia, że jednym z jej dobrych uczynków będzie pomoc Willie’emu” – tłumaczy Hendricks. „Widzi, że ma problem z alkoholem i sama przyznaje się, że też go miała. Bierze go na spotkanie grupy AA. To, co miało być wieczorem pomagania zagubionemu facetowi, kończy się dzikim seksem w ciemnej alei… Ale widać tak miało być.”

dzocozv

Producenci kompletując obsadę do „Złego Mikołaja 2” szukali do roli Diane kogoś seksownego, ale nie wyuzdanego, bystrego i słodkiego. Christina Hendricks okazała się strzałem w dziesiątkę. Aktorka najbardziej znana jest z roli Joan Holloway w cenionym serialu „Mad Men”. Na kinowym ekranie można było ją zobaczyć m.in. w „Drive”, reżyserskim debiucie Ryana Goslinga „Lost River”, „Mrocznym zakątku”, czy ostatnio u boku Keanu Reevesa, Alle Fanning i Abby Lee w „Neon Demon”.

"Zły Mikołaj 2" od 23 listopada w kinach.

dzocozv

Podziel się opinią

Share
dzocozv
dzocozv