Trwa ładowanie...
d3y1zt2
Aktualności

Zmarł Irwin Keyes. Aktor miał 63 lata

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł Irwin Keyes. Aktor miał 63 lata
(AFP)
d3y1zt2

Zmarł Irwin Keyes. Aktor, znany z takich filmów jak "Dom 1000 trupów", "The Flinstones: Niech żyje Rock Vegas" czy z serialu "Świat według Bundych", cierpiał na akromegalię - chorobę wynikającą z nadmiernego wydzielania hormonu wzrostu. Miał 63 lata.

Jak podaje "Variety", o śmierci Irwina Keyesa poinformowała Rene Galarza, siostrzenica aktora. Na swoim facebookowym profilu napisała:

Dziś rano moja rodzina dostała informację, że dla naszego wujka, brata i przyjaciela, Irwina Keyesa, kurtyna opadła po raz ostatni. Teraz jest dla nas wszystkich aniołem i będzie na nas spoglądał z góry. Moja rodzina pragnie podziękować wszystkim, którzy byli częścią jego życia. Będziemy za nim bardzo tęsknić.

Urodzony 16 marca 1952 roku Irwin Keyes debiutował w wieku 27 lat w kultowych "Wojownikach". Aktor miał na swoim koncie występy w kilkudziesięciu filmach i serialach. Ostatnio można go było oglądać głównie w horrorach ("Dom 1000 trupów", "Dahmer Vs. Gacy") i w epizodycznych rolach w serialach telewizyjnych ("CSI", "Słodkie kłamstewka").

d3y1zt2

Irwin Keyes zmarł w Los Angeles w wieku 63 lat.

fot. AFP

d3y1zt2

Podziel się opinią

Share

d3y1zt2

d3y1zt2