Trwa ładowanie...
dvcqg6o
Aktualności

Znamy dokładną datę premiery "Indiana Jones IV"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harrison Ford jako Indiana Jones
Harrison Ford jako Indiana Jones (Lucasfilm)
dvcqg6o

O tym że powstanie „Indiana Jones IV” pisaliśmy już wielokrotnie. Niestety od czasu gdy ogłoszone że w filmie ponownie wystąpi Harrisom Ford na temat produkcji pojawiały się tylko zdawkowe informacje. Dziś nareszcie doczekaliśmy się kolejnego konkretu. Znana jest data światowej premiery filmu!

Jak podali producenci dzień w którym „Indiana Jones IV” ujrzy światło dzienne został wyznaczony na 22 maja 2008 roku. Niestety wciąż nie są znane żadne konkrety na temat fabuły. Wiadomo natomiast że film powstanie przy udziale producenckiego, wszech mocnego tandemu w skład którego wchodzą George Lucas i Steven Spielberg. Obaj panowie potwierdzili ostatnio że zakończyli już prace nad scenariuszem.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w czerwcu. Część z nich będzie powstawać w Los Angeles. Twórcy utrzymują że część czwarta będzie najlepszą że wszystkich dotychczas nakręconych.

Ford zagrał nieustraszonego archeologa w obrazach "Poszukiwacze zaginionej arki" (1981), "Indiana Jones i Świątynia Zagłady" (1984) oraz "Indiana Jones i Ostatnia Krucjata" (1989). To przede wszystkim dzięki jego charyzmie seria odniosła tak wielki sukces. Harrisom Ford ma już 64 lata.

dvcqg6o

Podziel się opinią

Share
dvcqg6o
dvcqg6o