Trwa ładowanie...
de5wvoh
Aktualności

Znany komik popełnił samobójstwo

Share
Richard Jeni
Richard JeniŹródło: AP
de5wvoh

Popularny amerykański komik, Richard Jeni znany z występów zarówno w telewizji jak i na dużym ekranie nie żyje. Przyczyną śmieci była rana postrzałowa, prawdopodobnie gwiazdor sam targnął się na swoje życie.

O fakcie policję poinformowała dziewczyna komika, która dzwoniąc na najbliższy posterunek powiedziała że „jej chłopak strzelił sobie w twarz”. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali Jeniego jeszcze żywego, niestety komik zmarł niedługo po tym, w pobliskim szpitalu.

Śledztwo w sprawie śmieci Richarda Jeniego jest w toku. Policja podejrzewa samobójstwo lecz sprawdza również inne wersje zdarzeń które mogły doprowadzić do postrzału. Wyniki autopsji mają pojawić się dzisiaj.

de5wvoh

Polscy widzowie mogą pamiętać Richarda Jeniego z filmu „Maska” w którym zagrał najlepszego przyjaciela głównego bohatera. Komik był bardzo częstym gościem amerykańskich telewizji. Występował w serialach i programach, szczególnie często odwiedzał The Tonight Show. Podczas swojej długoletniej kariery prowadził również własne programy. To on przygotował wystąpienie Chrisa Rocka podczas oscarowej Galii w 2005 roku. Gwiazdor miał 49 lat.

de5wvoh

Podziel się opinią

Share
de5wvoh
de5wvoh