Trwa ładowanie...
dm0pwun
Aktualności

Zobacz 7 minut "Spider-Mana III"

Share
Tobey Maguire jak Spider-man
Tobey Maguire jak Spider-manŹródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
dm0pwun

Przedwczoraj, na zaledwie kilka godzin producenci „Spider-Mana III” udostępnili w sieci jego ponad siedmiominutowy fragment. Wszystkich, którzy nie zdążyli go obejrzeć z radością informujemy, że jest on do zobaczenia na stronach naszego serwisu filmowego. Lepszej namiastki wrażeń jakie ma do zaoferowanie trzecia część trylogii Człowieka Pająka z pewnością nie znajdziecie!

Podczas przedpremierowych siedmiu minut filmu dzieje się naprawdę sporo.

Poza intymnymi chwilami, które Spider-Man spędza wraz z ukochaną Mary Jane w sieci rozpiętej nad parkiem promocyjny fragment ukazuje również jego nafaszerowaną efektami specjalnymi, podniebną walkę z Green Goblinem.

dm0pwun

Klip pokaże Wam także jaki będzie finał tej potyczki.

Zobacz powietrzną walkę Spider-Mana

Najnowszy i trzeci z kolei film o przygodach Spider-Mana będzie ostatnim, w którym wystąpi odtwórca głównego bohatera, Tobey Maguire. Premiera kinowa Spider-Mana 3 odbędzie się w 4 maja 2007. Na ekrany film wchodzi pod patronatem Wirtualnej Polski.

O samej produkcji jak dotychczas wciąż wiemy mało, nie ulega jednak wątpliwości że w tym epizodzie Spidermanowi przyjdzie stanąć przeciwko aż trzem przeciwnikom. Zbrodniczą trójcę, wespół tworzyć będą Venom, Sandman i Green Goblin.

Każdy z nich posiada specjalne zdolności i powód by zniszczyć Spider-Mana - zapowiada się więc spora dawka adrenaliny.

dm0pwun

Podziel się opinią

Share
dm0pwun
dm0pwun