Trwa ładowanie...
d2fdie8
d2fdie8

11:14 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

To miała być kolejna, spokojna noc, na sennych przedmieściach Middleton. Okaże się bardzo karkołomna. Gdy wybije 11:14, wydarzy się tu kilka wypadków o fatalnych konsekwencjach dla bohaterów tej historii. Będzie i strasznie i śmiesznie.

Na autostradzie pijany kierowca Jack (Henry Thomas) potrąca samochodem młodego człowieka... W lokalnym sklepie dochodzi do strzelaniny. Ranna sprzedawczyni Buzzy (Hilary Swank) zostaje aresztowana.

W tym samym czasie na lokalnym cmentarzu, pewien nadopiekuńczy ojciec, Frank (Patrick Swayze) próbuje zatuszować zbrodnię, której nie popełniono.

W pobliżu trzech znudzonych nastolatków, Eddie, Kevin i Duffy rozbija się po ulicach starym vanem popijając piwo, rzucając puszkami i sikając na przejeżdżające samochody. Tego samego wieczoru, seksowna i niebezpieczna Cheri (Rachel Leigh Cook) próbuje wrobić swego chłopaka w morderstwo...

d2fdie8

Zanim skończy się noc, spokojne Middleton zobaczy, co najmniej dwa ciała, usłyszy strzały i wycie policyjnych kogutów. Bohaterowie bezskutecznie będą próbowali wyplątaċ się z niewyobrażalnego pecha, który połączył ich wszystkich o jednej feralnej godzinie.

Odlegle z pozoru historie układają się w ciąg zdarzeń, których wspólnym punktem stanie się ten jeden moment tak zwyczajnie zapowiadającego się wieczoru.
Nie masz pojęcia, co może się dziaċ w cichych miasteczkach...

d2fdie8

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d2fdie8
d2fdie8