Trwa ładowanie...
d1u8xwx
Aktualności

"Agencja modelek" na CBS Drama już od 5 czerwca

Share
"Agencja modelek" na CBS Drama już od 5 czerwca
Źródło: CBS
d1u8xwx

Jak wyglądało życie modelek w szalonych latach 90. w Kalifornii? Wszystkich zaciekawionych tematem zapraszamy na serial „Agencja modelek” na CBS Drama od 5 czerwca w dni powszednie o godzinie 22:00.

Aaron Spelling bardzo przywiązuje się do bohaterów swoich seriali. Kelly i Donna z „Beverly Hills 90210” pojawiły się w „Melrose Place”, zaś matka Amandy Woodward (Heather Locklear) z „Melrose Place” jest jedną z głównych postaci w premierowej na CBS Drama „Agencji modelek”. Hilary (Linda Grey, „Dallas”, „Moda na Sukces”) jest właścicielką jednej z topowych agencji w branży modelingu w Los Angeles. Firma działa na wymagającym rynku, a silna i ambitna Hilary kieruje nią twardą ręką. Ludzie związani z agencją mieszkają w luksusowym domu nad morzem.

Spotkamy tam Sarah (Cassidy Rae), naiwną nowicjuszkę prosto z prowincji, która na początku sezonu przybywa do agencji w poszukiwaniu swojej drogi do kariery. Obserwujemy także losy Julie (Kylie Travis), z początku zołzy, w której z czasem możemy zobaczyć ludzką stronę. Linda (Teresa Hill, „Melrose Place”), także modelka, to młoda kobieta borykająca się z kłopotami: zaborczym chłopakiem i mroczną przeszłością. W kolejnych odcinkach poznamy także Carrie (Carrie-Anne Moss, „Matrix”, „Czekolada”), starszą od reszty modelkę walczącą o utrzymanie się w branży oraz jej siostrę, wschodzącą gwiazdę, której szybkie sukcesy i ambicja mają wkrótce spowodować bolesny upadek…

d1u8xwx

Los Angeles wielu z nas może wydawać się rajem, lecz tamtejszy show-biznes rządzi się prawami dżungli. Codziennością są tutaj zdrady, oszustwa i zawiłe intrygi. Zdarzają się nawet zbrodnie. Kariera w tym środowisku, jak pokazuje serial „Agencja modelek”, wcale nie jest usłana różami. Jak potoczą się losy bohaterek? Czy uda im się wejść na szczyt i występować na największych wybiegach świata? Odpowiedzi na te pytania szukajcie oglądając serial „Agencja modelek”.

"Agencja modelek" na kanale CBS Drama od 5 czerwca, w dni powszednie o godz. 22:00. Powtórka odcinka następnego dnia o godz. 10:00 i 17:00.

d1u8xwx

Podziel się opinią

Share
d1u8xwx
d1u8xwx