Trwa ładowanie...
12-03-2007 11:47

Akademia "Tańca z gwiazdami"

Share
Akademia "Tańca z gwiazdami"Źródło: AKPA
d33etsd

'Akademia tańca', 10-tomowa kolekcja wydawnictwa Edipresse Polska SA przygotowana we współpracy z telewizją TVN, powstała w oparciu o program 'Taniec z gwiazdami'.

Każdy z 10 tomów kolekcji „Akademia tańca” poświęcony będzie jednemu spośród tańców zaprezentowanych w trakcie dotychczasowych edycji, emitowanego na antenie TVN programu „Taniec z gwiazdami”. W każdym z nich znajdzie się książka oraz 2 płyty: DVD i CD. Książka zapozna czytelnika z charakterystyką tańca, tajnikami makijażu i właściwego stroju, przedstawi sylwetkę najsłynniejszych tancerzy, poda kultowe miejsca, w których tańczy się dany taniec, zaprezentuje podstawowe kroki taneczne.

W książce dodatkowo wywiad z Iwoną Pavlovic - jurorką „Tańca z gwiazdami” oraz zdjęcia gwiazd programu. Na płycie DVD adepci tańca znajdą też kurs tańca prowadzony przez Iwonę Pavlovic.Dodatkowo na płycie kulisy programu „Taniec z gwiazdami”, tańczące gwiazdy oraz mistrzowskie wykonania. Płyta CD zawiera też muzykę taneczną w aranżacji Adama Sztaby.

Kolekcja ukaże się na rynku 12 marca - I tom „Cha-cha”. Cena promocyjnego pakietu wyniesie 9,99 zł. Kolejne pozycje kolekcji ukazujące się w cyklu dwutygodniowym, sprzedawane będą w cenie 29 zł. Istnieje możliwość zamówienia prenumeraty kolekcji.

d33etsd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33etsd