Trwa ładowanie...
26-02-2013 13:08

Aktor zgwałcił nastolatkę. Został skazany na 8 lat więzienia!

Aktor zgwałcił nastolatkę. Został skazany na 8 lat więzienia!Źródło: Materiały prasowe
d4kqepo
d4kqepo

Brytyjski aktor, Simon Morris, znany m.in. z filmu *"Mgnienie" (2000), w którym wystąpił u boku Michaela Caine’a, został skazany przez sąd na osiem lat więzienia za zgwałcenie 15-latki.*

Co ciekawe, o wiele większe kontrowersje od samego czynu, którego dopuścił się Morris, wywołuje jego linia obrony. Przez cały czas trwania procesu adwokat aktora próbował przekonać sąd, że jego klient cierpi na rzadką chorobę, zwaną seksomią. *Seksomia to zaburzenie polegające na nieświadomym dokonywaniu czynności seksualnych podczas snu.* Sędzia oraz reszta zgromadzonych na sali sądowej nie mogli uwierzyć własnym uszom.

42-latek, którego brytyjska publiczność pamięta również z serialu "Życie w Hollyoaks" (1995), stanął przed sądem w Cardiff, pod zarzutem gwałtu. Do zdarzenia doszło w 2011 roku, kiedy to aktor zakradł się do pokoju młodej dziewczyny o szóstej nad ranem tuż po wspólnie spędzonej imprezie. Morris nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że w tym czasie spał, a za wszystkie czynności wykonane podczas snu nie może odpowiadać.

"To nie pierwszy tego typu przypadek w mojej historii choroby. W przeszłości wielokrotnie lunatykowałem, później zacząłem wykonywać również inne czynności. W trakcie snu obijałem się o drzwi i nieświadomy uprawiałem seks z moimi partnerkami. To żenujące, ale raz doszło nawet do tego, że oświadczyłem się mojej byłej dziewczynie podczas seksu. O wszystkim dowiedziałem się po przebudzeniu".

d4kqepo

Sąd pozostał nieczuły na tłumaczenia angielskiego aktora i w poniedziałek, 25 lutego 2013, skazał go na osiem lat więzienia.

Jak podaje WENN, sędzia Daniel Williams zarzucił skazanemu "stek kłamstw" oraz oskarżył go o "brak wyrzutów sumienia". Zaznaczył również, że Morris w pełni świadomie i z premedytacją wykorzystał pijaną i bezbronną nastolatkę.

d4kqepo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kqepo