Trwa ładowanie...
d24xtyx
Megafon.pl
Aktualności

Angelina Jolie szuka nowych wyzwań jako aktorka i reżyserka. Scenarzyści walą drzwiami i oknami

Angelina Jolie rozgląda się za nowymi wyzwaniami dla siebie - zarówno aktorskimi, jak i reżyserskimi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie fot. UIP
Angelina Jolie fot. UIP (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d24xtyx

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że artystka będzie zaangażowana w realizację filmu "First They Killed My Father" dla Netfliksa. Gwiazda zastanawia się również nad realizacją adaptacji powieści "Without Blood" Alessandro Baricco o brutalności wojny.

Wśród innych projektów, którym się przygląda, znajduje się "Shoot Like a Girl", opowiadający o kobietach w wojsku. Nad scenariuszem pracuje obecnie Jason Hall, który ma w swoim dorobku "Snajpera" i "Amerykańskie ciacho".

Jolie nie może też narzekać na brak propozycji aktorskich. Zaoferowano jej m.in. powrót do "Czarownicy", której sequel jest planowany. Na jej biurku leżą również inne scenariusze - m.in. do "Catherine the Great and Potemkin: The Imperial Love Affair" oraz "The Spy Who Loved".

Wiadomo, że Angelinie Jolie nie uda się zrealizować pomysłu sprzed kilku lat - filmu "Africa" o kłusownikach zabijających słonie. Operatorem miał być Roger Deakins, a w głównej roli widziano Brada Pitta. Producentom nie udało się jednak zdobyć pieniędzy. Poza tym sprawę skomplikował rozpad związku Jolie i Pitta.

Jaki więc będzie kolejny artystyczny krok Jolie? Zapewne niedługo go poznamy.

d24xtyx

Podziel się opinią

Share
d24xtyx
d24xtyx