Trwa ładowanie...
Ant-Man
30-11-2015 19:34

''Ant-Man'': Najmniejszy bohater Marvela na Blu-ray 3D,Blu-ray i DVD

''Ant-Man'': Najmniejszy bohater Marvela na Blu-ray 3D,Blu-ray i DVDŹródło: Galapagos Films
d3ofapb
d3ofapb

*„Ant-Man” to najnowsza komiksowa superprodukcja zrealizowana przez studio Marvel. Film zainspirowany historią superbohatera współtworzonego przez legendarnego Stana Lee, to widowiskowa opowieść o złodzieju, który dzięki specjalnemu skafandrowi zmienia się w herosa zdolnego ocalić ludzkość przed katastrofą. Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków obraz, który w kinach zarobił ponad 450 milionów dolarów, zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 27 Listopada!*

Ant-Man, jest uzbrojony w niezwykły strój pozwalający na zmniejszanie rozmiaru przy eksplozji niezwykłej siły. Król złodziei, Scott Lang jednoczy się ze swoim nowym mentorem Dr. Hankiem Pymem, by chronić przed przestępcami sekret niezwykłego uniformu. W wyścigu, którego stawką jest przyszłość ludzkości, Pym i Lang muszą dokonać śmiałego skoku, zanim układ sił ulegnie zmianie.

Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD najnowszej superprodukcji studia Marvel „Ant-Man” w reżyserii Peytona Reeda. Tytułową rolę w filmie zagrał Paul Rudd („To już jest koniec”), któremu partnerują zdobywca dwóch Oscarów Michael Douglas („Wall Street”), nominowana do Złotego Globu Evangeline Lilly (Trylogia „Hobbit”), nominowany do Złotego Globu Corey Stoll (serial „House of Cards”), zdobywca dwóch nagród Emmy Bobby Cannavale („Blue Jasmine”), Anthony Mackie („Gangster Squad. Pogromcy mafii”), Judy Greer („Ewolucja Planety Małp”) i Michael Peña („Bogowie ulicy”).

W polskiej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczyli: Piotr Adamczyk (Scott Lang), Olgierd Łukaszewicz (Dr Hank Pym), Aneta Todorczuk-Perchuć (Hope van Dyne), Szymon Boborowski (Darren Cross), Przemysław Sadowski (Paxton), Mateusz Damięcki (Sam Wilson), Antoni Pawlicki (Luis) i Magdalena Różczka (Peggy Carter).

d3ofapb

Na ekrany polskich i amerykańskich kin superprodukcja „Ant-Man” weszła 17 lipca 2014 roku w pierwszy weekend generując za oceanem przychód w wysokości 57 milionów dolarów! W sumie w samych tylko kinach obraz zarobił ponad 450 milionów dolarów, a jego premierze towarzyszyły entuzjastyczne recenzje krytyków zgodnie chwalących rolę jaką w obrazie stworzył Paul Rudd. W Polsce film obejrzało ponad 250 000 widzów. Szybko też zapowiedziano kontynuację przygód „Ant-Mana”. Premiera obrazu zatytułowanego „Ant-Man and the Wasp” odbędzie się 6 lipca 2018 roku.

WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD:

Film „Ant-Man” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutował 27 listopada. Na płytach obok filmu znalazły się również wyjątkowe dodatki specjalne:

• Komentarz audio Peytona Reeda i Paula Rudda
• Reportaże: Za kulisami filmu „Ant-Man”
• Podróż do Makrowersum
• WHIH News Front
• Sceny niewykorzystane i rozszerzone

d3ofapb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ofapb