Trwa ładowanie...
14-09-2006 14:22

'Apocalypto' - Mela Gibsona uchyla rąbka tajemnicy

'Apocalypto' - Mela Gibsona uchyla rąbka tajemnicy
d1e0wt6
d1e0wt6

W sieci pojawił się właśnie pierwszy, zawierający więcej niż tylko kilka migawek zwiastun do najnowszej produkcji Mela Gibsona‘Apocalypto’. Poza nowymi fragmenatami filmu możecie w nim usłyszeć również zapomniany język ktorym posługują się jego bohaterowie.

Trwający prawie dwie i pół minuty trailer obejrzeć możecie za pośrednictwem witryny apple.com, wybierając opcję Theatrical Trailer. Dostępny jest on w pięciu rozmiarach w tym także w wersji na Ipoda oraz w trybie Hi Definition. Klip przeznaczony jest do oglądania najnowszą wersją odtwarzarki ‘Quick Time’.

OBEJRZYJ ZWIASTUN
Apocalypto to kolejne po 'Pasji' równie wielkie, co tajemnicze przedsięwzięcie Mela Gibsona.

Film dotyczyć będzie owianej legendami, zagadkowej cywilizacja Majów. Opowiedziana w konwencji przygody historia o ludzkich namiętnościach, dramatach i walce na śmierć i życie rozgrywać się będzie w sercu nieprzeniknionej jeszcze przez hiszpańskich konkwistadorów dżungli.

Film zrealizowany jest z wielkim rozmachem, oraz dramaturgicznym zacięciem i autentyzmem. Bohaterowie mówią w zapomnianym dialekcie Majów, a aktorzy zatrudnieni przy realizacji filmu to rdzenna ludność Meksyku.

Do polskich kin trafi prawdopodobnie 29 grudnia (06) za pośrednictwem dystrybutora Monolith Films.

d1e0wt6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e0wt6