Trwa ładowanie...
d42aya2
Aktualności

"Assassin's Creed": ten film odmieni was na zawsze [WIDEO]

Już 6 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie długo wyczekiwany "Assassin's Creed". Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy. Michael Fassbender wciela się w głównego bohatera - Desmonda Milesa, który za pomocą specjalnej maszyny potrafi przeżywać wspomnienia swoich przodków. Na chwilę przed premierą zobaczcie oficjalne spoty TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Assassin's Creed
Assassin's Creed (Materiały prasowe)
d42aya2

Fabuła filmu toczy się wokół naznaczonego przez tragedię Cala Lyncha (nominowany do Oscara Michael Fassbender – "Prometeusz”) skazano na karę śmierci. Wyrok wykonano, ale nieoczekiwanie Cal otrzymuje drugą szansę – dzięki tajemniczej organizacji i opracowanej przez nią rewolucyjnej technologii, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień.

Cal przenosi się w przeszłość, do piętnastowiecznej Hiszpanii, gdzie przeżywa przygody swego przodka, Aguilara z okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, a tylko one pozwolą mu stawić czoło potężnej i żądnej władzy organizacji Templariuszy, która działa także we współczesnym świecie.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d42aya2

Podziel się opinią

Share
d42aya2
d42aya2