Trwa ładowanie...
14-12-2016 10:52

''Autopsja Jane Doe'': nowy zwiastun tylko u nas [WIDEO]

"Autopsja Jane Doe" to znakomicie przyjęty przez krytyków film o tym, jak wiara w potęgę rozumu kapituluje przed tym, co nadprzyrodzone. Tylko u nas obejrzycie nowy polski zwiastun horroru, który został wyreżyserowany przez twórcę kultowego "Łowcy trolli".

Share
d3e30dw

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- To, co mi się podoba w tym filmie to to, że widz ma możliwość zerknąć przez ramię bohatera na pracę patologa, na sposób, w jaki radzą sobie z codziennością w prosektorium. Dużą wagę przywiązywaliśmy podczas kręcenia zdjęć do autentyzmu. Mieliśmy na planie patologów, pomagających w przygotowaniu Briana i Emila do zagrania najlepszych w swoim zawodzie. Emil Hirch w ramach przygotowań uczestniczył też w prawdziwych autopsjach - opowiada norweski reżyser André Øvredal.

d3e30dw

**"Autopsja Jane Doe" w kinach od 13 stycznia

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3e30dw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e30dw
d3e30dw