Trwa ładowanie...

''Avengers 3D'': Porcja nowych zdjęć [foto]

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu "Avengers 3D" - zapowiadającego się na jedną z najbardziej spektakularnych produkcji tegorocznej wiosny i być może najlepszego tytułu o superbohaterach ze stajni Marvela.

''Avengers 3D'': Porcja nowych zdjęć [foto]Źródło: Marvel
d2s1jzl
d2s1jzl

Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności, nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Pojawienie się w jednym filmie tylu wspaniałych postaci Marvela wzbudziło wśród publiczności nastrój wielkiego oczekiwania. Kilku z bohaterów doczekało się już wcześniej własnych filmów, a każdy z nich był zapowiedzią „The Avengers”. Były to „ Iron Man ”, „ Thor ”, „ Kapitan Ameryka ” oraz „ Hulk ”. W 2012 roku na ekranie zobaczymy plejadę aktorskich gwiazd, będą to m.in. Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo czy Chris Evans. Budżet filmu wynosi 220 mln dolarów.

Poniżej (i na następnej stronie) prezentujemy nowe zdjęcia z "Avengers 3D":

Polska premiera już 11 maja.

d2s1jzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s1jzl