WP
WP

Baby są jakieś inne - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Baby są jakieś inne” to polski komediodramat z 2011 roku w reżyserii Marka Koterskiego (twórca „Dnia świra”), który jest również autorem scenariusza. W obrazie wykorzystano muzykę słynnego, polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. Za produkcję odpowiadają Piotr Dzięcioł, Jerzy Kapuściński i Tomasz Karczewski. Obraz był nominowany do Złotych Lwów na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Baby są jakieś inne” to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. Główni bohaterowie, dwaj mężczyźni grani przez Więckiewicza i Woronowicza, których łączy ekscytująca nocna wyprawa, dyskutują o płci pięknej, wymieniając gorzkie niekiedy, lecz jednocześnie zaprawione humorem uwagi.

W filmie rolach głównych wystąpili: Adam Woronowicz jako Jeden, Robert Więckiewicz jako Drugi, Małgorzata Bogdańska, Michał Koterski - kasjer – Irokez, Maciej Musiał - chłopak z autokaru, Winicjusz Rzymyszkiewicz.

WP
Tytuł oryginalny

Baby są jakieś inne

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

14.10.2011

Czas trwania

90 min.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
WP
WP
WP