Trwa ładowanie...
d28tsgj

Baby są jakieś inne

Najnowsze informacje
2.6
(47 głosów)
Oceń:
2
d28tsgj

„Baby są jakieś inne” to polski komediodramat z 2011 roku w reżyserii Marka Koterskiego (twórca „Dnia świra”), który jest również autorem scenariusza. W obrazie wykorzystano muzykę słynnego, polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. Za produkcję odpowiadają Piotr Dzięcioł, Jerzy Kapuściński i Tomasz Karczewski. Obraz był nominowany do Złotych Lwów na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Baby są jakieś inne” to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. Główni bohaterowie, dwaj mężczyźni grani przez Więckiewicza i Woronowicza, których łączy ekscytująca nocna wyprawa, dyskutują o płci pięknej, wymieniając gorzkie niekiedy, lecz jednocześnie zaprawione humorem uwagi.

W filmie rolach głównych wystąpili: Adam Woronowicz jako Jeden, Robert Więckiewicz jako Drugi, Małgorzata Bogdańska, Michał Koterski - kasjer – Irokez, Maciej Musiał - chłopak z autokaru, Winicjusz Rzymyszkiewicz.

Baby są jakieś inne
Tytuł oryginalny

Baby są jakieś inne

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

14.10.2011

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28tsgj
d28tsgj
d28tsgj