WP
Aktualności

Będzie rekord? Już ponad pół miliona widzów obejrzało "Sztukę kochania"

Polacy na nowo pokochali Michalinę Wisłocką! "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" z Magdaleną Boczarską, Erykiem Lubosem i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych, bije kolejne rekordy frekwencji. Film jeszcze przed drugim weekendem wyświetlania obejrzało aż 503 277 widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie rekord? Już ponad pół miliona widzów obejrzało "Sztukę kochania"
(Materiały prasowe)
WP

- Michalina Wisłocka nadal będzie postrzegana jako postać kontrowersyjna. Ludzie, którzy nie boją się stanąć w poprzek zastanemu porządkowi, zawsze będą uważani za kontrowersyjnych. Dla mnie jest to tylko i wyłącznie zaleta - powiedziała w jednym z wywiadów Maria Sadowska, reżyserka.

Dla Jasmine Polak, która w filmie wciela się w rolę Tereski, młodej redaktorki, która pomaga Wisłockiej wydać książkę rzeczywistośc filmowa bardzo przypomina naszą obecną. *- Mam wrażenie, że mierzymy się z rzeczywistością bardzo przypominającą rzeczywistość, z którą przyszło się mierzyć Michalinie Wisłockiej. *

WP

"Sztuka kochania" to film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej, kobiety, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, Wisłocka zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.

Na ekranie zobaczymy wielu wybitnych polskich aktorów. W roli głównej - Magdalena Boczarska. W rolę Stacha Wisłockiego, męża lekarki, wciela się Piotr Adamczyk, jej wielką miłość, Jurka, gra Eryk Lubos, przyjaciółkę, Wandę - Justyna Wasilewska. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

WP
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP