Trwa ładowanie...
d3fs8zi
Aktualności

Billy Bob Thornton przysypany śniegiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Billy Bob Thornton przysypany śniegiem
d3fs8zi

Stacja FX zaprezentowała pierwszy teaser serialu "Fargo".

Projekt powstał w oparciu o kultowy film Ethana i Joela Coenów. Przypomnijmy, iż oryginalne, przesiąknięte czarnym humorem "Fargo" weszło do kin w 1996 roku. Głównym bohaterem był drobny sprzedawca samochodów Jerry, który wpada na pomysł zbrodni doskonałej. Wynajmuje zbirów, aby porwali jego własną żonę i zażądali okupu od teścia.

W wersji odcinkowej bohaterem jest Lester Nygaard (Martin Freeman), agent ubezpieczeniowy z małego miasteczka zdominowany przez żonę, którego życie zmienia się diametralnie, gdy w mieście pojawia się tajemniczy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton). W pozostałych rolach występują Colin Hanks, Oliver Platt, Kate Walsh, Glenn Howerton, Joey King, Tom Musgrave, Peter Breitmayer, Josh Close, Russell Harvard, Adam Goldberg i Allison Tolman.

30-sekundowy teaser z Billym Bobem Thorntonem w roli głównej i z utworem "It Only Hurts for a Little While" The Ames Brothers w tle można obejrzeć pod tym adresem.

Joel i Ethan Coen zajęli się produkcją serialu. Autorem scenariusza jest Noah Hawley ("Kości"), a za reżyserię pilota odpowiada Adam Bernstein ("Breaking Bad").

Serial trafi do telewizji na wiosnę 2014 roku.

d3fs8zi

Podziel się opinią

Share
d3fs8zi
d3fs8zi