Trwa ładowanie...
d40jn0f
Aktualności

Bollywoodzki aktor dostał propozycję od Ridleya Scotta... mailowo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bollywoodzki aktor dostał propozycję od Ridleya Scotta... mailowo
d40jn0f

Gwiazdor indyjskiego kina Amitabh Bachchan otrzymał propozycję zagrania w filmie hollywoodzkiego reżysera Ridleya Scotta, ale zastanawia się, czy ją przyjąć, gdyż rolę zaoferowano mu przez e-mail.

64-letni aktor, jeden z najbardziej znanych bollywoodzkich gwiazdorów, wyjawił, że otrzymał propozycję pojawienia się na ekranie u boku Russella Crowe’a i Leonardo DiCaprio w filmie „Body of Lies”. Nie zainteresował się nią jednak szczególnie, bo przysłano mu ją za pośrednictwem poczty elektronicznej.

"– Ktoś od Ridleya Scotta powinien przyjechać do mnie i opowiedzieć mi historię. Oferta przez e-mail jest dla mnie niewystarczająca" – powiedział Bachchan.

d40jn0f

"– Poza tym, chcą to kręcić we wrześniu. Nie wyobrażam sobie, że miałbym rzucić wszystkie swoje zajęcia, żeby grać w tym filmie" – dodał. "– Poprosiłem o scenariusz. Wciąż nie wiem, jaką miałbym dostać rolę. Jak można zgodzić się na coś, nie znając szczegółów?" – zastanawiał się.

Bachchan, w ciągu trwającej 30 lat karierze, wystąpił w ponad 150 filmach. Polskim widzom znany jest z produkcji „Czasem słońce, czasem deszcz”.

d40jn0f

Podziel się opinią

Share
d40jn0f
d40jn0f