Trwa ładowanie...
dyqanp9
Aktualności

Brad Pitt zarzuca Angelinie Jolie narażanie ich dzieci na niebezpieczeństwo

Od wrześniowego rozstania z Bradem Pittem, kiedy Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, gwiazdorska para nadal nie może dojść do porozumienia. Wcześniej aktorka zarzucała mężowi stosowanie przemocy i walczyła o sprawowanie całkowitej opieki nad szóstką ich dzieci. Tymczasem w zeszły czwartek prawnik Pitta złożył pozew do sądu, w którym zarzuca Jolie narażanie dzieci na niebezpieczeństwo i naruszanie ich prywatności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt zarzuca Angelinie Jolie narażanie ich dzieci na niebezpieczeństwo
(Getty Images)
dyqanp9

Motywem do złożenia pozwu było upublicznienie przez Jolie nazwisk rodzinnych terapeutów.

Przypomnijmy, że Brad Pitt został niedawno oczyszczony z zarzutów stosowania przemocy domowej i nie ustaje w walce o częściową opiekę nad szóstką dzieci noszących nazwisko Jolie-Pitt, z których troje pochodzi z adopcji.

Brad Pitt i Angelina Jolie pobrali się w 2014 roku, jednak ich związek trwał wcześniej od prawie dziesięciu lat. Aktorska para poznała się na planie filmu „Pan i Pani Smith” i wkrótce po tym Pitt rozwiódł się ze swoją żoną, Jennifer Aniston. We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, zarzucając mężowi stosowanie przemocy domowej i żądając sprawowania całkowitej opieki nad dziećmi.

Getty Images

Brat i Angelina po raz ostatni wystąpili wspólnie przed kamerą w obrazie „Nad morzem” z 2015 roku. Jolie była nie tylko odtwórczynią jednej z głównych ról, ale także reżyserką i scenarzystką.

dyqanp9

Podziel się opinią

Share

dyqanp9

dyqanp9