Trwa ładowanie...
21-12-2009 13:59

Bunt i muzyka we "Wszystko, co kocham"

Share
Bunt i muzyka we "Wszystko, co kocham"Źródło: ITI Cinema
d7y9t8i

Trwa wielkie odliczanie do premiery najdłużej oklaskiwanego filmu tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. „Wszystko, co kocham” Jacka Borcucha pojawi się w kinach już 15 stycznia. Tymczasem w sieci oglądać można najnowszy zwiastun oraz kolejne plakaty.

O największej sile filmu stanowią aktorzy – młodzi, piękni, zdolni. Ale i niepokorni, zbuntowani, zarówno w życiu, jak i na ekranie: Mateusz Kościukiewicz, Kuba Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Sami jeszcze nie tak dawno byli w wieku swoich bohaterów, a zatem pojęcie pierwszego buntu, który często wyrażała muzyka, są im wyjątkowo bliskie:

Pierwszy raz poczułem się wolny w dniu narodzin, potem było już coraz gorzej, ale rzetelną pracą można zdziałać cuda. A buntuję się do dziś, przeciwko wszelkim instytucjom i narzuconym odpowiedziom. Na szczęście krok za buntem idzie pokora. – Mateusz Kościukiewicz (Janek) – Pierwsza muzyka natomiast kojarzy mi się z kasetami magnetofonowymi słuchanymi po nocach z moim kochanym bratem.

d7y9t8i

Gdy miałem 14 lat, kupiłem płytę Eminema „The Marshall Mathers”. Słuchanie jej, uczenie się tekstów na pamięć, śpiewanie ich, to była dla mnie esencja buntu. Hip hop cechuje lojalność, przyjaźń, pewne zasady i rytm. Moi znajomi słuchają takiej muzyki, aby się podbudować. – Kuba Gierszał (Kazik).

Zobacz także:

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) ** Mój pierwszy bunt był ściśle związany z moją pierwszą miłością. Ja byłam z Krakowa, on ze Śląska. Aby móc spędzić ze sobą więcej czasu, trzeba było czasem skłamać... – Olga Frycz (Basia) – Pierwsze fascynacje muzyczne to Michael Jackson, Pink Floyd, Stonesi, Vangelis, ale i muzyka poważna.

d7y9t8i

Zawsze byłem niepokorny i to mi zostało do dziś. Buntuję się cały czas, zwłaszcza, gdy coś mi się nie podoba. Nie lubię sytuacji, w których traktowany jestem jak dziecko, gdy ktoś sądzi, że ma rację, tylko z tego powodu, że jest ode mnie starszy. W liceum miałem nauczycielkę, która uważała, że do niczego nie dojdę, moim buntem stało się udowadnianie jej, że będzie inaczej. Nie znoszę, gdy ktoś mnie krępuje. Nie lubię być od kogoś zależnym. – Mateusz Banasiuk (Staszek) – A pierwsze fascynacje muzyczne to Blackout i Jimi Hendrix. Do tej pory gram na perkusji w takim garażowym zespole, Gra pozorów.

Nie należałem raczej do dzieci tzw. trudnych i zbuntowanych. Mój bunt zaczął się w szkole, w Warszawie. Przekonałem się, że nie można dać sobie wejść na głowę, nawet takiej osobie jak profesor. Nikt nie ma prawa pomiatać drugą osobą. Staram się unikać kontaktów ze złymi ludźmi, a przynajmniej próbować, aby nie mieli na mnie wpływu. – Igor Obłoza (Diabeł) – Dobry wpływ natomiast miała kiedyś na mnie Metallica i „Black Album”. Słuchałem też Led Zeppelin, Cool Kids of Death, ale i hip hopu. Jestem otwarty na różne gatunki muzyczne, nie lubię się ograniczać.

Już 15 stycznia prawdziwa eksplozja młodości, wolności i buntu! Chłopaki z „WCK” dadzą czadu i udowodnią, że punk rock, podobnie jak królowie rock’n’rolla i popu, jest wiecznie żywy!

Zobacz także:

d7y9t8i

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d7y9t8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7y9t8i