Trwa ładowanie...
d2bsx6i
Aktualności

Channing Tatum w meloniku i Kingsman

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Channing Tatum w meloniku i Kingsman
d2bsx6i

Channing Tatum został zauważony na planie filmu "Kingsman: The Golden Circle".

Sequel przeboju z 2015 roku powstaje właśnie w Londynie. Fotosy ukazujące amerykańskiego gwiazdora w prążkowanym garniturze i meloniku można sprawdzić tutaj.

Przypomnijmy, że bohaterem oryginalnego obrazu z 2015 roku był starzejący się agent brytyjskich służb specjalnych Harry (w tej roli Colin Firth), który wprowadzał do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton). Oparta na komiksie Marka Millara i Dave'a Gibbonsa część pierwsza bardzo spodobała się recenzentom i równie dobrze poradziła sobie w box office.

d2bsx6i

Akcja sequela będzie się rozgrywać w USA. Na pewno do swych ról wracają Taron Egerton jako Eggsy i Mark Strong jako Merlin. Halle Berry wcieli się w szefową Statesmenów. Czarnym charakterem będzie niejaka Poppy, którą zagrać ma Julianne Moore. Ekipę zasilił również Pedro Pascal. Do obsady ma dołączyć brytyjski wokalista, sir Elton John.

Reżyser Matthew Vaughn wraz z Jane Goldman napisał scenariusz i zajmie się produkcją oraz reżyserią. Film powstaje dla 20th Century Fox. Premierę wyznaczono na 16 czerwca 2017 roku.

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i