Trwa ładowanie...
d2prlhf

Cheri

Najnowsze informacje
3.8
(4 głosy)
Oceń:
d2prlhf

Pełna pasji opowieść o namiętności słynnej kurtyzany do znacznie od niej młodszego mężczyzny. Film twórców słynnych „Niebezpiecznych związków“ i znakomitej „Królowej”.

Paryż początku XX wieku był światową stolicą sztuki, mody i rozrywki. Tutejsze teatry, galerie i sale koncertowe były źródłem trendów obowiązujących cały świat. Ale Paryż słynął także ze swych kurtyzan – kobiet pięknych i eleganckich, wyrafinowanych i inteligentnych. Oferowały one najbardziej wyszukane rozkosze członkom paryskiej elity.

Piękna Lea przez lata była królową paryskich kurtyzan. Czarowała swą urodą, zmysłowością i elegancją. Nigdy nie związała się na dłużej z żadnym mężczyzną, aż do dnia, gdy na jej drodze pojawił się Cheri – syn jednej z jej największych konkurentek. Związek z Cheri miał być dla Lei tylko przelotnym romansem, ale stał się miłością jej życia.

Gdy matka młodzieńca zaplanowała małżeństwo syna z inną, świat Lei zachwiał się w posadach. Wszystko wskazywało na to, że dla Lei dni szczęścia się skończyły…

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2prlhf
d2prlhf
d2prlhf