Trwa ładowanie...
dpt9k3k

City Island

Najnowsze informacje
4.5
(4 głosy)
Oceń:
dpt9k3k

Dla strażnika więziennego Vince'a Rizzo ciężko jest powiedzieć, która z jego tajemnic jest największą. Po pierwsze ten urodzony w Bronxie zwyczajny facet pielęgnował w sobie wstydliwe poglądy, że wszystko się udaje w filmach i nie ma szans na to, aby powiedzieć swojej żonie i nastoletnim dzieciom, że jego co tygodniowa "pokerowa noc" to w rzeczywistości zajęcia aktorskie.

Ale nic to w porównaniu z prawdziwym trupem w szafie Vince'a: w wieku 19 lat spłodził nieślubnego syna. Teraz przeszłość Vince'a dościga go na serio.

Życie Vince'a zmienia się na zawsze, kiedy Tony Nardallo zostaje przeniesiony do jego więzienia w połowie pięcioletniego wyroku. Ten młody złodziej samochodów miałby prawo ubiegać się o zwolnienie warunkowe, gdyby tylko miał on członka rodziny, który byłby w stanie go przyjąć.

Vince ma teraz szansę zrobić to co należy zrobić z jego synem: wziąć go do swojego domu i uratować go od zbrodniczego życia. Ale jak on to wszystko w ogóle wyjaśni swojej rodzinie?

Nie żeby dzieci Vivian i Vince Jr zwróciły na to zbytnią uwagę. Vivian straciła stypendium na wyższej uczelni w konsekwencji narkotykowej balangi i paranoicznie boi się, że jej rodzina dowie się, że pracuje jako striptizerka.

Jej siedemnastoletni brat nie jest zbytnio zmartwiony tym, co myśli o nim jego własna rodzina mimo, że nie jest gotowy wyznać swój sekret o obsesji natury seksualnej z 24 godzinną kamerą internetową oraz ponad 130 kilogramową Denise, sąsiadką rodziny.

City Island
Tytuł oryginalny

City Island

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpt9k3k
dpt9k3k
dpt9k3k