Trwa ładowanie...
22-06-2006 14:07

Co Dominika Ostałowska robi na Helu?

Co Dominika Ostałowska robi na Helu?
d333ax1
d333ax1

Zdjęcia na planie Nadziei , najnowszego filmu na podstawie scenariusza Krzysztofa Piesiewicza, weszły w fazę finalną. We czwartek oraz piątek (21-22 czerwca) ekipa będzie kręcić zdjęcia na Helu. Będą to ostatnie dni zdjęciowe, a bierze w nich udział Dominika Ostałowska, która wciela się w rolę matki głównego bohatera (Rafał Fudalej)
.

Nadzieja to koprodukcja niemiecko-polska. Produkcji podjęło się warszawskie Studio Filmowe Kalejdoskop oraz znana niemiecka firma Pandora Film.

Raimond Goebel, producent z ramienia Pandory, mówił w trakcie pracy nad filmem:

- Nadzieja to pierwszy film fabularny reżysera Stanisława Muchy. Wcześniej znany był jako reżyser dokumentów. Zrealizował kilka znakomicie przyjętych filmów, m.in. „Absolut Warhola”. Mucha nie jest takim typowym dokumentalistą – przekonuje producent. Często przekracza granice, bo jego interesują nie dokumentalne zapisy, ale historie, jakie się w tych tematach kryją. Uwierzyliśmy w jego projekt, właśnie z NADZIEJĄ, że ma szansę na sukces, a teraz, kiedy zdjęcia już trwają, jesteśmy przekonani, że Mucha spełni pokładane w nim NADZIEJE.

d333ax1

A co dalej z filmem? Tu producent uchyla tylko rąbka tajemnicy:

- W tej chwili plany są takie, aby zgłosić film na przyszłoroczny festiwal w Berlinie. 24. czerwca kończymy zdjęcia. Pod koniec lipca, może na początku sierpnia, zacznie się praca w montażowni, potem oczywiście ustalanie „final cut” i postprodukcja. Chcemy jednak zdążyć na październik, by zaprezentować film komisji kwalifikacyjnej do Berlina – kończy Goebel.

ZOBACZ GALERIĘ DOMINIKI OSTAŁOWSKIEJ
W Nadziei zobaczymy, oprócz grających główne role Rafała Fudaleja, Kamilli Baar i Wojciecha Pszoniaka, Zbigniewa Zamachowskiego, Zbigniewa Zapasiewicza, Jerzego Trelę i Dominikę Ostałowską.

d333ax1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d333ax1