Trwa ładowanie...

Co na święta przygotowała stacja HBO?

Share
Co na święta przygotowała stacja HBO?
Źródło: HBO
dqep6fo

Z okazji świąt Bożego Narodzenia HBO przygotowało specjalną ofertę programową dla swoich abonentów.

Widzowie będą mogli obejrzeć premierowo dwa hollywoodzkie hity – familijny film Piorun oraz nagrodzonego dwoma Oscarami Mrocznego rycerza. Stacja pokaże również nowy odcinek programu rozrywkowego Na stojaka! z udziałem Huberta Urbańskiego oraz dwa filmy dokumentalne zrealizowane dla HBO Central Europe.

W Wigilijny wieczór w HBO odbędzie się premiera telewizyjna filmu Piorun (Bolt). W Boże Narodzenie HBO pokaże premierowy odcinek programu Na stojaka! z udziałem Huberta Urbańskiego. Jest to debiut aktora w roli stand-uppera.

dqep6fo

Prezenter opowie widzom o kulisach powstawania pewnego popularnego teleturnieju telewizyjnego, w którym można wygrać milion. Dla miłośników kina dokumentalnego stacja przygotowała film Balcerowicz. Gra o wszystko opowiadający o twórcy planu reform, które stały się podstawą nowego wolnorynkowego ustroju w Polsce.

W pierwszy dzień świąt będzie można również zobaczyć filmy 8 części prawdy, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian oraz Podróż powrotną z Kevinem Baconem w roli głównej. W niedzielę w HBO odbędzie się premiera telewizyjna Mrocznego rycerza – siódmego pełnometrażowego filmu o niezwykłych przygodach Człowieka-Nietoperza. Po niedzielnej mega premierze HBO premierowo pokaże najnowszy film dokumentalny Rafała Skalskiego Kochankowie o miłości, przyjaźni i seksualności osób niepełnosprawnych.

dqep6fo

Podziel się opinią

Share
dqep6fo
dqep6fo