Trwa ładowanie...
d22bldb
Aktualności

Czesław Mozil: ''Aktorem nie jestem, choć śmiem twierdzić, że całkiem nieźle mi to wyszło''

Do kin wszedł właśnie film "Szkoła uwodzenia Czesława M.". Tytułową rolę gra oczywiście Czesław Mozil, z którym udało nam się porozmawiać na uroczystej premierze filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czesław Mozil i Anna Smołowik
Czesław Mozil i Anna Smołowik (AKPA)
d22bldb

- Bardzo się stresuję, bo to jest inna sytuacja niż gdy nagrywam płytę, kiedy całkowicie panuję nad swoim dziełem – mówił Czesław Mozil zapytany o obawy przed pokazaniem widzom filmu, którego kształt i charakter zależał od bardzo wielu osób - Jestem dumny z tej komedii. Jest taka dziwna, inna. Cieszę się, że mogę wisieć na plakatach i być Czesławem M. - dodał artysta.

Zapytany o plany na przyszłość Czesław Mozil przypomniał, że na wiosnę wypuszcza kolejną płytę. Jednak po premierze filmu, niezależnie od pozytywnych lub negatywnych komentarzy, zamierza zniknąć z życia publicznego.- W tej chwili mam takie poczucie, że chciałbym gdzieś uciec na chwileczkę i tak zamierzam zrobić - mówił Mozil.

Agata Pruchniewska, odtwórczyni jednej z ról, zapytana o pracę z Mozilem, przyznała, że z* „Czesławem pracuje się bardzo dobrze, jest fajnym człowiekiem, przyzwoitym – dla mnie to jest najważniejsze. Jest odpowiedzialny, ma w sobie bardzo dużo pokory.”* Aktorka dodała, że nie ma w nim arogancji, z którą można się spotkać u wielu współczesnych celebrytów. Zwłaszcza takich, którzy w przeciwieństwie do Mozila nie mogą się pochwalić szczególnymi dokonaniami na polu artystycznym.

d22bldb

"Szkoła uwodzenia Czesława M." to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Film w kinach od 21 października.

szkoła uwodzenia czesława m. Materiały prasowe
szkoła uwodzenia czesława m.
d22bldb

Podziel się opinią

Share

d22bldb

d22bldb