Trwa ładowanie...
d3n8pfh
Aktualności

"Czułam, że to nie w porządku przyjść tutaj i się bawić". Serialowa partnerka Billa Paxtona wstrząśnięta jego śmiercią

Wśród znakomitych gości w Dolby Theatre pojawiła się również aktora Ginnifer Goodwin. Jednak, jak sama przyznała, przybycie na oscarową galę było dla niej niezwykle trudne. Wszystko przez śmierć Billa Paxtona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ginnifer Goodwin attends the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California.
Ginnifer Goodwin attends the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California. (Getty Images)
d3n8pfh

Ginnifer Goodwin była ekranową partnerką Billa Paxtona w serialu HBO „Trzy na jednego” (2006-2011). Aktorka przyznała, że wiadomość o jego śmierci bardzo ją zabolała. Do tego stopnia, że wahała się, czy pojawić się na rozdaniu Oscarów w Dolby Theatre.

- To była trudna decyzja. Czułam, że to nie w porządku przyjść tutaj i się bawić – powiedziała dziennikarzowi „People”.* – Ale mój mąż Josh przypomniał mi, że Bill kochał Hollywood i na pewno bardzo chciałby tu być.*

attends the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California. Getty Images
attends the 89th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 26, 2017 in Hollywood, California. (Getty Images)

"Z bólem w sercu potwierdzamy informację, że Bill Paxton odszedł z powodu komplikacji po operacji chirurgicznej. Kochający mąż i ojciec, Bill rozpoczął swoją karierę w Hollywood pracując w przemyśle filmowym. Jego pasja była powszechnie znana wśród ludzi, którzy znali go, a jego ciepło i niekończąca się energia były nie do podważenia. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie żałoby."

d3n8pfh

Bill Paxton miał 61 lat. Polskim widzom był znany jest głównie z filmów "Apollo 13", "Titanic", "Twister" czy "Obcy - decydujące starcie".

   PAP/EPA
(PAP/EPA)
d3n8pfh

Podziel się opinią

Share
d3n8pfh
d3n8pfh