Trwa ładowanie...

''Dino mama 3D'': Katarzyna Figura kontra dinozaur! [wideo]

''Dino mama 3D'': Katarzyna Figura kontra dinozaur! [wideo]Źródło: Forum Film
d311zlh
d311zlh

*„Dino mama 3D” to nowy film animowany, który w kinach pojawi się już 30 listopada.*

W tej szalonej opowieści o dzieciach, które nieoczekiwanie trafiają do gniazda tyranozaura, wszystko może się zdarzyć! Prehistoryczna dżungla i jej mieszkańcy to niewątpliwie niemałe wyzwanie dla trójki młodych odkrywców. Tymczasem w teraźniejszości energiczna matka dwójki wędrowców w czasie i ojciec ich przyjaciela, a przy tym wynalazca, planują akcję ratunkową.

W polskiej wersji językowej w roli nadopiekuńczej mamy – Sue, wystąpiła Katarzyna Figura, która tak mówiła o swojej postaci: – Gram osobę bardzo zdecydowaną. To kobieta zorganizowana, próbująca ogarnąć świat i zapanować nad nim. Jednak okazuje się, że wyobraźnia dzieci jest w stanie wywrócić do góry nogami najbardziej nawet ustalone zasady! Figura żartowała, iż nawet jej własne dzieci zauważyły, że gdy przychodzi jej podkładać głos w filmach animowanych, zawsze gra postaci o dość surowych charakterach.

d311zlh

– W przypadku tego filmu reguła się powtarza – śmiała się aktorka. – Jestem tu osobą bezkompromisowo realizującą swoją wizję. Aczkolwiek ta wizja załamuje się pod wpływem dzieci i... dinozaurów!

Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat!

Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane „rodzeństwo”. Po drodze napotkają dość prehistoryczne przeciwności losu.

d311zlh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d311zlh