Trwa ładowanie...

"Dlaczego on?": zobacz fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]

Już 20. stycznia do polskich kin trafi zwariowana komedia z Jamesem Franco w roli głównej. Film opowiada historię konserwatywnego Neda, który zabiera rodzinę w na Boże Narodzenie do córki. Tam poznaje ekscentrycznego internetowego miliardera, który jest jej ukochanym. Tylko u nas zobaczycie ekskluzywne fragmenty filmu, z polskim tłumaczeniem!

Share
"Dlaczego on?": zobacz fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
dttk24u

Jako pierwsi prezentujemy wam obszerne fragmenty tej przezabawnej historii, pełnej dynamicznych zwrotów akcji.

Ned, nadopiekuńczy, lecz kochający ojciec, przyjeżdża wraz z żoną ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college’u. Na miejscu musi stawić czoło swemu największemu koszmarowi – poznaje bowiem chłopaka córki, Lairda, sympatycznego, ale ekscentrycznego miliardera z Krzemowej Doliny. Jedno jest pewne - będzie się działo!

Ned uważa, że Laird, nie pasuje do jego córki i nie powinien się z nią wiązać. Wypowiada niedoszłemu zięciowi wojnę, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, bo w świecie wielkich pieniędzy Ned czuje się jak ryba wyjęta z wody.

W obrazie występują też Keegan-Michael Key, Andrew Rannells i Adam DeVine. Za kamerą stanął John Hamburg, który wraz z Ianem Helferem napisał scenariusz. Premierę w USA wyznaczono na 25 grudnia. Do Polskich kin komedia trafi 20 stycznia.

dttk24u

Podziel się opinią

Share
dttk24u
dttk24u