Trwa ładowanie...
d3lfw63

Dom tajemnic

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
4
2
d3lfw63
imdb.com
Źródło: imdb.com

Główni bohaterowie filmu Dom tajemnic, Marion i Nestor, wydają się być szczęśliwym i kochającym małżeństwem. Ale to tylko pozory. Kobieta nie wytrzymuje, gdy jej mąż chce sprzedać sanatorium, które dziedzicznie należy do Marion.

Żona postanawia ukrócić swoje cierpienia i niesprawiedliwość, które ją dotykają i bierze los we własne ręce.

Dom tajemnic - fabuła

Historia przedstawiona w Domu tajemnic nie jest zbytnio wyszukana. Nestor (John Henry Scott) znęca się nad swoją żoną oraz wmawia jej chorobę. Melissa Gilbert-Boxleiner Mellisa Gilbert jako Marion, znosi cierpliwie gehennę, ale w końcu w kobiecie coś pęka, gdy jej mąż postanawia sprzedać francuskie sanatorium w Nowym Orleanie, które prawnie należy się Marion. Żona, próbuje przejąć inicjatywę w chorym związku.

Wraz z byłą kochanką mężą, zaczynają spiskować przeciwko Nestorowi. Zaplanowawszy zbrodnie doskonałą, kobiety mordują Nestora i ukrywają zwłoki w basenie. Na drugi dzień przestraszone Marion i Laura odkrywają, że ciało zniknęło.

Marion przerażona, spekuluje, co mogło stać się z ciałem jej męża, czyż go nie zabiły? A może wróci po nią, aby się zemścić? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów filmu Domu tajemnic?

Dom tajemnic - reżyser

Film Domu tajemnic wyreżyserowała Mimi Leder, reżyserka filmów fabularnych lat 90'. Znana jest z takich filmów jak Dzień zagłady czy z perfekcyjnego Podaj dalej - z pewnością jej najlepszy film, w którym zagrały takie gwiazdy jak: Kevin Spacey czy Haley Joel Osment.

Dom tajemnic
Tytuł oryginalny

House of secrets

Gatunek

dreszczowiec

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1993

Data światowej premiery

01.11.1993

Data polskiej premiery

01.11.1993

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

4
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lfw63
d3lfw63
d3lfw63