Trwa ładowanie...
d3olxsw
Aktualności

''Dyptyk warszawski'' - krótkometrażowy film fabularny

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Dyptyk warszawski'' - krótkometrażowy film fabularny
(M. Słomka i P. Son Ngo / mat. promo.)
d3olxsw

Trwa etap finansowania projektu na 30-minutowy film, ukazujący mieszkańców Warszawy. Twórcami są nagradzani na festiwalach niezależni reżyserzy: Michał Słomka i Paweł Son Ngo.

Film ma być kolejnym krokiem w karierze filmowców młodego pokolenia. Obraz będzie wizją 2 reżyserów, którzy poznali się w jednej z warszawskich szkół filmowych i od tamtej pory stale ze sobą współpracują. Tym razem również łączą swoje siły do stworzenia wspólnego dzieła.

Dyptyk warszawski” - opowieść o tym jak stolica, czyli wielkie miasto, ośrodek wielu możliwości może wpływać na życie jego mieszkańców. Film będzie składał się z 2 historii, które będą się przeplatać. Część budżetu jaki jest potrzebny do realizacji filmu jest zbierany z pomocą portalu PolakPotrafi.pl:

d3olxsw

http://www.polakpotrafi.pl/projekt/dyptyk-warszawski

Segment Michała Słomki - opowieść o losach młodych przyjaciół. Igor, pochodzący z bogatej rodziny, potrafi cieszyć się urokami miasta. Tomek próbuje pogodzić studia, pracę i związek z Anią, ponieważ w ostatnim czasie ich relacje się pogarszają. Wie jednak, że zawsze może liczyć na wsparcie swojego przyjaciela. Jednego wieczoru życie całej trójki kompletnie się zmieni, a przyjaźń i miłość zostaną wystawione na próbę. (W obsadzie przewidziani m.in. Piotr Nerlewski, Tomasz Włosok).

Segment Pawła Son Ngo - przedstawienie wietnamskiej społeczności. Trang i Long są członkami gangu narkotykowego. Ich zadaniem jest produkcja marihuany. Jednak za ich pracą kryje się coś więcej, a policja nie jest ich jedynym zmartwieniem.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie TUTAJ.

d3olxsw

Podziel się opinią

Share

d3olxsw

d3olxsw