Trwa ładowanie...

"Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów": zobacz plakat nadchodzącej animacji [FOTO]

Już 14 października do kin trafi przygodowa animacja „Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów”. Ta nowa wersja klasycznej opowieści oprócz wciągającej fabuły niesie ze sobą mądre przesłanie. To pozycja obowiązkowa dla rodziców świadomie wychowujących swoje dzieci.

Share
"Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów": zobacz plakat nadchodzącej animacji [FOTO]
Źródło: Materiały prasowe
d1j8yoq

„Czasami uratować kogoś jest łatwo, ale trudniej ocalić jego serce. Jednak wciąż wierzę, że przy odrobinie cierpliwości każdy może się zmienić. Trzeba tylko dać mu szansę” - mówi syrenka, która tym razem sprzeciwia się Neptunowi i opuszcza magiczną głębię oceanu, po to, aby pomóc zagubionym ludziom.

Dzielka bohaterka będzie dowodzić delfinami, uciekać przed piratami z Kraboidów i uratuje życie małej Tosi. Od tego dnia zacznie się ich niezwykła przyjaźń, bo obie bohaterki będą musiały wspólnie pokonać wiele przeciwności losu. Mała syrenka o wielkim sercu udowodni, że to właśnie bycie wrażliwym na świat i ludzi wokół stanowi o prawdziwej sile, a Tosia przekona się, że każdy może codziennie zmieniać świat na lepszy.

Doskonałą przygodę gwarantuje świetnie poprowadzony dubbing. Reżyserem polskiej wersji językowej jest Agnieszka Matysiak, która ma za sobą pracę przy tak doskonałych filmach jak „Gdzie jest Dory”, „Hotel Transylwania 2”, „Shrek Forever” „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II” czy „Kung Fu Panda”. Głos Tosi podkłada Malwina Jachowicz, którą pokochaliśmy za utwór „Ulepimy dziś bałwana” z filmu „Kraina lodu” czy piosenkę z oscarowych „Sekretów morza”.

d1j8yoq

„Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów” od 14 października w kinach.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1j8yoq

Podziel się opinią

Share
d1j8yoq
d1j8yoq