Trwa ładowanie...
d17hyxj
d17hyxj

Dzikie Safari 3D - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Nigdy wcześniej na szklanym ekranie nie pokazywano przyrody w tak realistyczny sposób. Niezwykła przygoda, w której widz, podróżując przez południowoafrykańskie parki i staje twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami - ogromnymi słoniami, nieuchwytnymi lampartami i żarłocznymi lwami.

Film pozwala widzom na nowo odkryć piękno i wdzięk stworzeń, które od niedawna objęte są ochroną. Można podziwiać bogactwo Afrykańskiej przyrody oraz jej znaczenie dla równowagi biologicznej całego świata. Dzięki filmowi widz zanurza się w naturalnym środowisku dzikich zwierząt i dostrzega, jak ważną rolę odgrywa potrzeba jego ochrony.

Zoolog Liesl Eichenberger zabiera widzów w liczącą pięć tysięcy kilometrów podróż poprzez parki i rezerwaty Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki - najbardziej niebezpiecznych i niezwykłych zwierząt kontynentu: słonia, bawołu, nosorożca, lamparta i lwa. Trójwymiarowe bezkrwawe safari dzieje się w Parkach Addo i Shamwari, Hluhluwe-Umfolozi, Madikwe, w Parku Kgalagadi i Parku Krugera. „Dzikie Safari 3D”, wyprodukowane przez nWave Pictures, we współpracy z South African Tourism (Agencją ds. Turystyki RPA), jest przełomowym filmem poświęconym ochronie środowiska naturalnego i pierwszym filmem przyrodniczym zrealizowanym w technice 3D.

Staniemy oko w oko z każdym z tych zwierząt, a w ramach premii będziemy mogli popodglądać m.in. żyrafy (ależ komicznie wyglądają, gdy nachylają się, by napić się wody!), hieny i antylopy. Dzięki trójwymiarowej technice zwierzęta wydają się być na wyciągnięcie ręki. Nic dziwnego, że dzieci na seansie wstają z foteli, żeby pogłaskać małe słoniątko albo wylegującego się w słońcu lamparta - Michał Wojtczuk, Gazeta Wyborcza

Tytuł oryginalny

Wild Safari 3D

Gatunek

przygodowy, animowany, dokumentalny

Rok produkcji

2005

Data światowej premiery

14.10.2005

Czas trwania

40 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d17hyxj
d17hyxj
d17hyxj