Trwa ładowanie...
d4c07lo

Dzikie Safari 3D

Najnowsze informacje
2.9
(40 głosów)
Oceń:
d4c07lo

Nigdy wcześniej na szklanym ekranie nie pokazywano przyrody w tak realistyczny sposób. Niezwykła przygoda, w której widz, podróżując przez południowoafrykańskie parki i staje twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami - ogromnymi słoniami, nieuchwytnymi lampartami i żarłocznymi lwami.

Film pozwala widzom na nowo odkryć piękno i wdzięk stworzeń, które od niedawna objęte są ochroną. Można podziwiać bogactwo Afrykańskiej przyrody oraz jej znaczenie dla równowagi biologicznej całego świata. Dzięki filmowi widz zanurza się w naturalnym środowisku dzikich zwierząt i dostrzega, jak ważną rolę odgrywa potrzeba jego ochrony.

Zoolog Liesl Eichenberger zabiera widzów w liczącą pięć tysięcy kilometrów podróż poprzez parki i rezerwaty Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki - najbardziej niebezpiecznych i niezwykłych zwierząt kontynentu: słonia, bawołu, nosorożca, lamparta i lwa. Trójwymiarowe bezkrwawe safari dzieje się w Parkach Addo i Shamwari, Hluhluwe-Umfolozi, Madikwe, w Parku Kgalagadi i Parku Krugera. „Dzikie Safari 3D”, wyprodukowane przez nWave Pictures, we współpracy z South African Tourism (Agencją ds. Turystyki RPA), jest przełomowym filmem poświęconym ochronie środowiska naturalnego i pierwszym filmem przyrodniczym zrealizowanym w technice 3D.

Staniemy oko w oko z każdym z tych zwierząt, a w ramach premii będziemy mogli popodglądać m.in. żyrafy (ależ komicznie wyglądają, gdy nachylają się, by napić się wody!), hieny i antylopy. Dzięki trójwymiarowej technice zwierzęta wydają się być na wyciągnięcie ręki. Nic dziwnego, że dzieci na seansie wstają z foteli, żeby pogłaskać małe słoniątko albo wylegującego się w słońcu lamparta - Michał Wojtczuk, Gazeta Wyborcza

Dzikie Safari 3D
Tytuł oryginalny

Wild Safari 3D

Gatunek

przygodowy, animowany, dokumentalny

Rok produkcji

2005

Data światowej premiery

14.10.2005

Czas trwania

40 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c07lo
d4c07lo
d4c07lo