Trwa ładowanie...

Elizabeth Olsen mogła zagrać siostry

Share
Elizabeth Olsen mogła zagrać siostry
d3tlyo3

Netflix próbował pozyskać najmłodszą z sióstr Olsen, Elizabeth, do udziału w serialu "Fuller House", czyli kontynuacji "Pełnej chaty".

Do produkcji nie wracają siostry Mary-Kate i Ashley Olsen, które jako niemowlaki zaczynały karierę właśnie w "Pełnej chacie". Aktorki jednak nie zgodziły się, by ponownie wcielić się w Michelle Tanner. Netflix, który realizuje projekt, wpadł wówczas na pomysł, by zaangażować najmłodszą z rodzeństwa Elizabeth Olsen, by zastąpiła bliźniaczki. Agent aktorki prawdopodobnie jednak nigdy nie przedstawił jej oferty twórców nowego sitcomu.

"Fuller House" koncentruje się na siostrach D.J. (Candace Cameron Bure) i Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) oraz przyjaciółce starszej z nich, Kimmy Gibbler (Andrea Barber). Wszystkie zamieszkają razem z D.J. i jej dziećmi po śmierci męża kobiety.

d3tlyo3

Do swych ról wracają John Stamos (wujek Jesse), Bob Saget (Danny Tanner), Dave Coulier (wujek Joey) i Lori Loughlin (ciocia Becky). Pojawią się ponadto natomiast Soni Nicole Bringas jako nastoletnia córka Kimmy, Ramona oraz w rolach synów D.J. Michael Champion jako 12-letni Jackson, Elias Harger jako 7-letni Max i Messitt Twins jako niemowlak Tommy Jr.

Premiera planowana jest na 26 lutego 2016 rok. Fani od razu otrzymają 13 odcinków.

Oryginalna "Pełna chata" emitowana była w latach 1987-1995.

d3tlyo3

Podziel się opinią

Share
d3tlyo3
d3tlyo3