Trwa ładowanie...
d15pvo7
Aktualności

Elle King śpiewa dla pogromców duchów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elle King śpiewa dla pogromców duchów
d15pvo7

Elle King zaprezentowała nową piosenkę, którą nagrała na potrzeby soundtracku do filmu "Pogromcy duchów III" ("Ghostbusters").

Numer nosi tytuł "Good Girls", a jego producentem jest Dave Bassett. Utworu można posłuchać pod tym adresem.

W nowej wersji filmu w rolach głównych występują kobiety - Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

d15pvo7

W produkcji "Pogromcy duchów III" ("Ghostbusters") zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy'ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady pojawią się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd.

Premiera została wyznaczona na 15 lipca 2016 roku. Za kamerą stanął Paul Feig.

Na ścieżce muzycznej znajdą się ponadto piosenki w wykonaniu takich artystów jak G-Eazy, Jeremih, Fall Out Boy, Missy Elliott, 5 Seconds of Summer, Pentatonix, Wolf Alice i Walk the Moon.

Country-rockowa wokalistka Elle King zadebiutowała płytą "Love Stuff", wydaną w lutym 2015 roku.

d15pvo7

Podziel się opinią

Share

d15pvo7

d15pvo7