Trwa ładowanie...
20-12-2009 11:33

Filmowy koszmar Mariah Carey

Filmowy koszmar Mariah CareyŹródło: megafon.pl
d13r02k
d13r02k

Mariah Carey przyznała, że rola w filmie "Precious" była dla niej wielkim wyzwaniem, choć nie aktorskim.

- Reżyser od razu mnie uprzedził, że pozbawi mnie scenicznego wizerunku, że będę miała minimalny makijaż, skromną fryzurę i będę musiała sobie z tym poradzić - wspomina gwiazda. - Ustawiał mnie pod reflektorem a to nie służyło mej urodzie. Fryzura też była niekorzystna. Osoba, która zazwyczaj nakłada mi makijaż, powiedziała, że to był "koszmar Mariah Carey". Koniec końców dobrze się stało. Przez te zabiegi mogłam odciąć się od tego, kim normalnie jestem i lepiej zagrać.

Poświęcenie się rzeczywiście popłaciło. Stworzona przez Carey postać pracowniczki ośrodka pomocy społecznej zdobyła uznanie krytyków i ukazała nieznane dotąd możliwości aktorskie piosenkarki. Za rolę Carey otrzymała m.in. nagrodę podczas tegorocznego festiwalu filmowego Capri-Hollywood czy w Palm Springs.

d13r02k

Przypomnijmy, że dramat przedstawia historię nastolatki z Harlemu, otyłej analfabetki oczekującej narodzin drugiego dziecka. W roli tytułowej Precious wystąpiła Gabourey "Gabby" Sidibe. W filmie pojawia się również Lenny Kravitz. Zwiastun można obejrzeć na oficjalnej stronie.

Obraz, którego pełny tytuł brzmi "Precious: Based on the Novel Push by Sapphire" trafił do amerykańskich kin w listopadzie 2009 roku.

Dyskografię Mariah Carey zamyka album "Memoirs of an Imperfect Angel" z września 2009 roku.

d13r02k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13r02k