Trwa ładowanie...
ghost rider 2
26-03-2012 16:04

''Ghost Rider 2'': Zobacz polski plakat "Spirit ov Vengeance''! [foto]

''Ghost Rider 2'': Zobacz polski plakat "Spirit ov Vengeance''! [foto]Źródło: ITI Cinema
dj5mnom
dj5mnom

Już 13 kwietnia na ekranach kin „Ghost Rider 2” z Nicolasem Cage’em w roli głównej. By potrząsnąć widzem i osiągnąć efekt porywającego 3D, twórcy filmu złamali najważniejsze zasady. Jakie?

Staraliśmy się przenieść technologię na wyższy poziom” - tłumaczy reżyser, Brian Taylor. Specjaliści 3D „na początku powiedzieli nam, czego nie możemy robić. Żadnych gwałtownych ujęć z ręki, żadnych błysków, nieostrego pierwszego planu” – dodaje. Jednak twórcy zrobili dokładnie odwrotnie.

Obowiązują pewne zasady, które Mark Neveldine i Brian Taylor chcieli złamać, więc moim zadaniem było im pomóc i faktycznie je złamać” – tłumaczy Craig Mumma, spec od produkcji stereoskopowej. Brian Taylor przekonuje, że efektowne 3D spowoduje, „że przeżycia widza będą dodatkowo wzmocnione”.

To, co robili reżyserzy z kamerą na planie to była rewolucja. By osiągnąć efekt autentyzmu zachowywali się jak kaskaderzy i nierzadko ryzykowali życiem, zwisając na linach albo jadąc na wrotkach z kamerą. Nie można było zmienić ich sposobu filmowania, trzeba było mu ulec i… dostosować narzędzia 3D.

**[

]( http://film.wp.pl/ghost-rider-2-6027632606372993c )**

"Ghost Rider 2" to kontynuacja przygód legendarnej komiksowej postaci - Johnny’ego Blaze’a. Tym razem mroczny Ghost Rider powraca w spektakularnym stylu, ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle i nieziemskie kaskaderskie ewolucje przyprawiają o zawrót głowy. Widzów czeka piekielnie ostra przejażdżka!

"Ghost Rider 2" już od 13 kwietnia w kinach!

dj5mnom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj5mnom