Trwa ładowanie...
d3k5p36
Aktualności

Gorący hit promuje nowy film taneczny

Share
kadr z filmu "Just Dance – Tylko taniec!"
kadr z filmu "Just Dance – Tylko taniec!"
d3k5p36

Ten utwór znają już chyba wszyscy – od kilku tygodni niepodzielnie rządzi na listach przebojów rozgłośni radiowych i telewizji muzycznych w Polsce i na świecie. „Just Dance” w wykonaniu Lady Gaga to jednocześnie największy przebój ścieżki dźwiękowej filmu „Just Dance – Tylko taniec!”, który wchodzi do kin już 19 grudnia.

Piosenka „Just Dance” pochodzi z debiutanckiego albumu Lady Gaga pod tym samym tytułem, który pojawił się na rynku w kwietniu 2008 roku. Kiedy, 31 lipca, wokalistka zaśpiewała „Just Dance” w amerykańskiej edycji programu „You Can Dance” miał on już status wielkiego hitu. I jest nim do dziś - od 26 tygodni utrzymuje się w ścisłych czołówkach zestawień Billboard, wyprzedzając swego czasu takie hity, jak „Give It 2 Me” Madonny, „Womanizer” Britney Spears oraz „Hot N Cold” Kate Perry.

Wszelkie predyspozycje do tytułu wielkiego przeboju filmowego tegorocznej Gwiazdki ma tym samym „Just Dance – Tylko taniec!”. Niesamowita, energetyczna ścieżka dźwiękowa, niezwykłe popisy taneczne, zjawiskowe kostiumy i imponująca oprawa scenograficzna to tylko niektóre walory tego obrazu.

Ten film to przedsmak karnawału i gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich wielbicieli „Step Up” i „Step Up 2”.

Jeśli nie wierzysz, obejrzyj spot: JUST DANCE – TYLKO TANIEC!

d3k5p36

Podziel się opinią

Share
d3k5p36
d3k5p36