Trwa ładowanie...
04-10-2006 15:17

Gra skończona dla Jima Carrey i Cameron Diaz

Gra skończona dla Jima Carrey i Cameron Diaz
d44o5iy
d44o5iy

Jim Carrey, Cameron Diaz i reżyser Gabriele Muccino wycofali się z pracy nad komedią romantyczną "A Little Game Without Consequence" na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć zaplanowanym na 19 października.

Bohaterami filmu uczyniono męża i żonę robiących wrażenie doskonałej pary. Gdy dla żartu wyjawią znajomym chęć rozwodu okazuje się, że wszyscy na około uważali ich za zupełnie nieudane i niedobrane małżeństwo.

Obraz miał powstać dla studia Focus Features, które wciąż liczy, że projekt uratuje wezwany na pomoc uznany scenarzysta James Schamus. Schamusowi zlecono dokonanie kolejnej przeróbki materiału i znalezienie nowego reżysera. Istnieje również szansa na powrót Jima Carreya.

d44o5iy

NOWE FOTKI ODJAZDOWEGO JIMA CARREY'A
Zarówno Carrey jak i Diaz zaangażowali się w projekt, zakładając, że istniejący scenariusz zostanie poprawiony. Poprawek dokonał Muccino przy pomocy Schamusa, jednak nowa wersja nie spodobała się aktorom. Ostatecznie po ich wycofaniu się studio Focus zakończyło współpracę z Włochem, a Schamus sam postanowił zająć się przeróbkami. Za bazę dla scenariusza posłużyła francuska sztuka autorstwa Jean Dell i Géralda Sibleyrasa.

Carrey zakończył zdjęcia do obrazu "The Number 23", natomiast Diaz pracuje właśnie nad trzecią częścią przygód zielonego ogra "Shrek 3", w którym ponownie użycza głosu księżniczce Fionie.

d44o5iy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44o5iy