WP

"Gwiezdne Wojny IX". Nowy zwiastun "Star Wars" zdradza tytuł najnowszej części filmu

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun dziewiątego epizodu "Gwiezdnych Wojen". Dowiemy się z niego, jaki tytuł będzie miała najnowsza część sagi. Co jeszcze zdradza trailer "Gwiezdnych Wojen"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy zwiastun "Gwiezdnych Wojen IX" ujawnia tytuł filmu
Nowy zwiastun "Gwiezdnych Wojen IX" ujawnia tytuł filmu (Youtube.com)
WP

"Gwiezdne Wojny" to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej kultowych serii science fiction na świecie. Miliony fanów z niecierpliwością czeka na premierę najnowszej, dziewiątej części "Gwiezdnych Wojen". 12 kwietnia 2019 roku w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun "Gwiezdnych Wojen IX". Wytwórnia Lucasfilm zdecydowała się oficjalnie pokazać trailer na konwencie fanów serii o nazwie "Star War Celebration", który odbył się w Chicago.

Twórcy filmu ujawnili w zwiastunie m.in. tytuł najnowszej superprodukcji. "Star Wars: Episode IX" będzie zatytułowany "Star Wars: The Rise of Skywalker". Czego jeszcze dowiemy się z trailera?

Akcja najnowszej części "Gwiezdnych Wojen" toczy się kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w epizodzie VIII, czyli "Gwiezdnych Wojnach: Ostatni Jedi". W filmie zobaczymy oczywiście Daisy Ridley, która wciela się w rolę Rey oraz Johna Boyege (Finna).

WP

Zwiastun "Star Wars: The Rise of Skywalker" nie zdradza żadnych szczegółów fabularnych. Możemy być jednak pewni, że charyzmatyczni bohaterowie będą musieli stawić czoła zarówno starym, jak i nowym wrogom. Dzięki nowemu trailerowi wiemy, że na ekrany kinowe powrócą znane i lubiane postacie, takie jak: Chewbacca, księżniczka Leia (w tej roli zmarła Carrie Fisher) oraz Lando Calrissian (Billy Dee Williams).

Czy Wy również czekacie na premierę "Star Wars: The Rise of Skywalker"?

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP