Trwa ładowanie...

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Nowy fragment filmu w sieci!

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: Odrodzenie. Skywalker" odbędzie się już 19 grudnia. Najnowszy fragment nadchodzącej części zaostrzył apetyty fanów.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Nowy fragment filmu w sieci!Źródło: Materiały prasowe
ddxik1x

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Nowy fragment filmu w sieci!

Najnowszy fragment kolejnej części "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafił do sieci. Widzimy w nim Kylo Rena, który spotyka się z imperatorem Palpatine'em. Wielu fanów spekuluje, że miejscu, w którym doszło do interakcji, może być świątynia Sithów. W pewnym momencie dowiadujemy się, że głosami, które słyszał Kylo Ren, należały do byłego senatora. Następnie zaczyna on brzmieć jak Snoke, a później jak Darth Vader! Wniosek nasuwa się jeden - czy Palpatine cały czas podszywał się pod Snoke'a?

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Obsada

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to dziewiąta część "Gwiezdnych wojen" i trzecia część trylogii sequelów w serii. W głównych rolach w produkcji pojawiają się Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac oraz Billy Dee Williams. W filmie zagrali też tacy aktorzy jak Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Joonas Suotamo, Anthony Daniels, Jimmy Vee oraz Billie Lourd.

ddxik1x

Reżyserem filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" jest Jeffrey Jacob Abrams, który wyprodukował w przeszłości takie produkcje z serii jak "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" oraz "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Współtworzył też filmy "Star Trek XI", "W ciemność. Star Trek", "Mission: Impossible – Rogue Nation" oraz "Mission: Impossible – Fallout". Za scenariusz filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", oprócz jego reżysera, odpowiada też Chris Terrio. Muzyka z filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" jest dziełem Johna Williamsa.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do kin 19 września 2019.

ddxik1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddxik1x