Trwa ładowanie...
12-04-2009 05:03

Harrison Ford znów uznany za niewinnego?

Harrison Ford znów uznany za niewinnego?
dbtoxci
dbtoxci

Scott Turow, autor powieści na podstawie której Alan J. Pakula w 1990 roku nakręcił thriller "Uznany za niewinnego", postanowił napisać kontynuację dzieła.

Bohaterem opowieści jest Rusty Sabich, zastępca prokuratora, który zostaje uwikłany w morderstwo swej kochanki, słynnej pani adwokat. W roli głównej w filmie wystąpił Harrison Ford. Partnerowali mu Bonnie Bedelia, Brian Dennehy i Greta Scacchi.

Kontynuacja historii niewiernego męża, zatytułowana "Innocent" ("Niewinny"), ukaże się w maju 2010 roku nakładem wydawnictwa Grand Central Publishing. Tym razem Rusty Sabich, teraz 60-letni przewodniczący zespołu sędziowskiego sądu apelacyjnego, musi zająć się
sprawą podejrzanych okoliczności zgonu żony, Barbary.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ekranizacją książki zainteresowana będzie wytwórnia Warner Bros. W obsadzie filmu ponownie mógłby znaleźć się Harrison Ford i Bonnie Bedelia, którzy zagrali małżeństwo Sabich. Joe Grisafi, portretujący zastępcę prokuratora ścigającego Rusty'ego w oryginalnym filmie, teraz również mógłby stanąć naprzeciwko głównego bohatera.

Przypomnijmy, iż w 1992 roku powstał miniserial na podstawie książki Turowa "The Burden of Proof". W produkcji wystąpiły postaci znane z "Uznanego za niewinnego". W ich rolach pojawili się Hector Elizondo, Brian Dennehy i Mel Harris.

dbtoxci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbtoxci