Trwa ładowanie...

Herizen Guardiola nową gwiazdą Baza Luhrmanna

Share
Herizen Guardiola nową gwiazdą Baza Luhrmanna
Źródło: youtube
d3sl4hj

Herizen Guardiola zadebiutuje przed kamerą w serialu Baza Luhrmanna - "The Get Down".

Akcja produkcji osadzona jest w Nowym Jorku pod koniec lat 70. XX wieku. Głównymi bohaterami są nastolatkowie z Bronksu. Dookoła rozbrzmiewa coraz więcej nowej, alternatywnej muzyki, ale na ulicach panuje przemoc.

18-letnia wokalistka Herizen Guardiola zadebiutuje w roli głównej.

- Wielu naprawdę utalentowanych aktorek chciało zagrać główną żeńską role Mylene Cruz, córki wielebnego Ramona Cruza - mówi Luhrmann. - Ekscytujące jest to, że udało nam się znaleźć nie tylko wspaniałą aktorkę, ale także utalentowaną wokalistkę.

Wcześniej Luhrmann zaprosił na plan młodych aktorów, dla których serial może stać się początkiem kariery. Tremaine Brown Jr. zagra Boo-Boo, chłopaka wyjątkowo dojrzałego na swój wiek. Justice Smith wcieli się w Ezekiela, który marzy o wielkiej karierze. W obsadzie znaleźli się również Shameik Moore - jako Shaolin Fantastic, nieokiełznane i nieco ekscentryczne dziecko ulicy, oraz Skylan Brooks - jako Ra-Ra, lojalny i szanowany przyjaciel i brat.

Luhrmann na pomysł "The Get Down" wpadł już 10 lat temu. Projekt spodobał się szefostwu platformy Netflix. Twórca wyreżyseruje dwa pierwsze oraz ostatni odcinek. Pomogą mu jego żona Catherine Martin, projektantka kostiumów, a także Paul Watters, Thomas Kelly, Stephen Adley Guirgis i Marney Hochman.

Netflix zamówił 13 odcinków. Premiera zapowiedziana została na przyszły rok.

d3sl4hj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sl4hj
d3sl4hj